top of page

Shared Interests Group

Public·132 members

[ŽIVÝ PRENOS===] Spišskí Rytieri : MKS Dąbrowa Górnicza prenos 12 decembra 2023

Opäť sa spojili, Spišskí Rytieri hlásia návrat Lautara Lopeza. Katastrofálny lazaret v kádri Spišských ... PL GOR MKS Dabrowa Górnicza. 28.10.2023 -. V utorok 31.

– Izuzetno mi je drago sto sam dobio priliku raditi u jednoj ovakvoj organizaciji kao što je KK Dinamo. Također, radujem se suradnji s glavnim trenerom Sesarom i trenerom Ličinom. Vjerujem da ću naučiti puno toga što će mi pomoći u razvoju kao košarkaški trener. Još jednom se zahvaljujem svima u klubu na ukazanom povjerenju i uvjeren sam da ćemo ostvariti zapaženi rezultat u nadolazećoj sezoni – kazao je Stipe Čubrić. Podsjetimo, početkom rujna Dinamo čeka jaka pripremna utakmica protiv momčadi iz samog vrha Italije, Umane Reyer Venezie, a u prvom kolu Premijer lige početkom listopada dočekujemo momčad KK Škrljevo. U redovima KK Dinamo iduće sezone će igrati i 33-ogodišnji Filip Kraljević. Ovaj iskusni centar visok 213 centimetara koji je u karijeri igrao u Hrvatskoj i u Ciboni, Zadru, Splitu i Cedeviti, ali i u španjolskoj Zaragozi osjetno će pojačati klub ispod obruča. Nakon 30 godina rada, od čega skoro 20 godina u inozemstvu, od Slovačke, Slovenije, Švedske, Švicarske do Njemačke, Ivan Stanišak novi je trener kadeta Dinama. – Znam dosta dobro situaciju u ovom klubu preko svojih poznanika i prijatelja. Razgovaram često s njima i prenose mi dojmove i informacije. I preko drugih ljudi sam dobio puno pozitivnih priča o Dinamu koji je ozbiljno organiziran, i to ne samo u seniorskom smislu, nego i omladinskom pogonu. Tako da je od kontaktiranja vodstva kluba do naeg dogovora trebao tek jedan radni dan – kazao Stanišak prilikom predstavljanja. Kako bi pokazali koliko svi u klubu, od upravnog odbora preko stručnog stožera do samih igrača, ozbiljno shvaćamo ovu akciju, odlučili smo prvih 50 kupaca godišnje ulaznice pozvati na popodnevni trening naših seniora u KC Dražen Petrović nakon kojeg će moći svoj ugovor sezone potpisati s bilo kojim igračem ili trenerom i od njega dobiti svoju godišnju ulaznicu. Time želimo i igračima i trenirima dočarati obvezu djelovanja, ne samo igranja već i ponašanja, na razini dostojnoj imena koji klub nosi i grada kojeg predstavlja. Uz nedavno pokrenuti Poslovni klub KK Dinamo koji već broji preko 30 tvrtki, prodaju godišnjih ulaznica kroz akciju “Ugovor sezone” i dalje smatramo temeljem klupske samoodrživosti. Spišskí Rytieri získali cenný skalp, na domácej palubovke 1. 11. 2023 — Spišskí Rytieri získali cenný skalp, na domácej palubovke porazili obhajcu trofeje Spišskí Rytieri – MKS Dabrowa Górnicza 94:92 pp (38:33, 84: ... Zato se obvezujemo ponovno da će se u slučaju 986 prodanih godišnjih ulaznica na mjestu na dresu predviđenom za glavnog sponzora kluba istaknuti upravo navijači kroz prepoznatljivog buldoga i brojku 1986. Treba biti iskren i reći da prošle godine taj cilj nismo ispunili. Ali isto tako, kao i mnogo puta dosada, naglašavamo kako je brojka od 550 prodanih godišnjih ulaznica postavila klub na stabilne noge. Na tom valu 550 “Ugovora sezone” ostvarena je financijska stabilnost, otvorena su vrata brojnih sponzora i ostvaren je veliki uspjeh u premijernoj sezoni među najboljima. Alpe Adria Cup na JOJ Šport - Basketbal - TV program - Seznam 1. 11. 2023 — Spišskí Rytieri - MKS Dabrowa Gornicza. Priamy prenos basketbalového zápasu Alpe Adria Cup. Radi se o potentnoj ekipi, ne samo po procjeni ljudi iz kluba, već i mojoj osobnoj. Želim da jednog dana se o njima priča kao igračima koji, pod pritskom, odlučuju utakmice. Sta